Firma GOLD MÓDA je tu pre to, aby zabezpečila ochranu pre vás i vašich zamestnancov. Oblečie vás, obuje a ochráni pri akejkoľvek činnosti. A nemusí to byť nutne iba práca.  Na všetky OOPP vám navyše vyhotoví logo presne podľa vašich požiadaviek a špecifikácií. Pozrite si naše stránky a zaručene si z našich produktov vyberiete.

o firme

  • Vznikli sme v roku 1994. Špecializovali sme sa na konfekciu, šitie odevov na mieru a zákazkovú výrobu
  • V roku 1997 sme sa pretransformovali zo šitia konfekcie na šitie pracovných odevov. Postupne sme rozšírili podnikanie na predaj pracovnej obuvi, tričiek, mikín, rukavíc a ďalších špeciálnych komponentov z portfólia OOPP.
  • V roku 2007 sme sa presťahovali do nových priestorov na Moyzesovej ulici v Partizánskom. Tieto priestory nám umožnili modernizáciu výroby.
  • Od roku 2011 máme štatút chránenej dielne.
  • Rok 2017 prebehol v znamení ďalšej modernizácie výrobných strojov. Zvýšili sme kvalitu a produkciu našich výrobkov, ktoré tak spĺňajú tie najprísnejšie kritériá.
  • Investície pokračovali aj v roku 2020. Rozšírili sme svoju činnosť o výrobu grafických log pre pracovné odevy.
  • V súčasnosti pracujeme na novej dizajnovej značke voľnočasových odevov – Be original.

V ďalšom období je cieľom našej firmy stabilizovať svoje postavenie na trhu v Slovenskej republike. Chceme naďalej rozširovať objem výroby a portfólio ochranných pracovných pomôcok. To všetko pri dodržaní najprísnejších parametrov tradičnej kvality. Máme ambície ďalej investovať, či už do skladovacích priestorov, alebo strojných a výrobných zariadení.

Niekoľko zaujímavostí
Za 30 rokov existencie firmy sme použili:
3 500 000
bežných metrov látky
9 287 354
gombíkov
760 000
kvalitných súprav
takmer ku každej súprave sme vyexpedovali
kvalitnú obuv, rukavice, chrániče sluchu či respirátory
Kto sú naši klienti

Máme pracovné odevy i obuv pre každého a na všetky príležitosti. Naše výrobky dodávame do strojárskej aj poľnohospodárskej výroby. OOPP z našej šijacej dielne používajú stavebné firmy alebo napríklad i technické služby. Šijeme špeciálne odevy pre zlievačov aj zváračov.

Nohavice alebo blúzky z našej produkcie nájdete v nemocniciach, zdravotníckych zariadeniach a domovoch sociálnych služieb. Naše produkty nájdete jednoducho vo všetkých oblastiach priemyslu.

Práca je síce dôležitá, ale človek potrebuje aj voľno a oddych. Máme pre vás odevy aj obuv pre voľné chvíle, šport, turistiku alebo len na krátku prechádzku. Jednoducho pre všetky činnosti, ktorým sa plánujete venovať. Sú určené pre všetkých a do každého počasia.

Oblečieme a obujeme vás nielen do práce

Práca je síce dôležitá, ale človek potrebuje aj voľno a oddych. Máme pre vás odevy aj obuv pre voľné chvíle, šport, turistiku alebo len na krátku prechádzku. Jednoducho pre všetky činnosti, ktorým sa plánujete venovať. Sú určené pre všetkých a do každého počasia.

Na našich stránkach si môžete vybrať tričká, mikiny, polokošele, vesty, bundy aj pršiplášte. Nájdete tam odevy zo 100 % bavlny, z flísu, ale i zo softshellu.

Z obuvi si môžete vybrať pracovnú, bezpečnostnú, športovú i turistickú. K dispozícii máte sandále, poltopánky aj členkové topánky. Letné i zimné. Ponúkame obuv od viacerých výrobcov, takže si určite dokážete nájsť takú, ktorá bude presne vyhovovať vašim požiadavkám na príjemné trávenie času.

Záver

Firma GOLD MÓDA je už viac ako dve desaťročia zodpovedným, dôležitým a strategickým obchodným partnerom. Nielen pre výrobné firmy, ale i zdravotnícke zariadenia. Prináša na trh kvalitné ochranné pracovné prostriedky, ktoré uľahčujú prácu, často zachraňujú zdravie a niekedy i životy.

Ak aj vám záleží na vašom pohodlí, zdraví, prípadne bezpečí vašich zamestnancov, ste tu správne. Vitajte a rozhliadnite sa u nás. Veríme, že vás naša ponuka zaujme a tešíme sa na spoluprácu.